Author: n***x
Date:
Review: Looks SOOOO natural, u can’t tell it isn’t natural hair. Don’t use too high heat on it like I did !!!!
Color: Brown
Price: 157kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 230 g |
| Length | 68 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2408130952826484 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 6067586 people said the quality is very good!
Author: n***x
Date:
Review: Looks SOOOO natural, u can’t tell it isn’t natural hair. Don’t use too high heat on it like I did !!!!
Color: Brown
Author: t***k
Date:
Review: So good and it feels soft to the touch
Color: Brown
Author: l***8
Date:
Review: Great product thank you for your help
Color: Brown
Author: n***6
Date:
Review: love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.